Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sergio - Come Back Again Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  33

I See You're Face
Day Too Day
Rolling A Tear
I'm In Love With You
2 x

I Cant Do It Without You Baby
Let It Rain
I Cant Do It Without You Baby
Nothing
2x

Come Back Again
I'm Waiting For You
Come Back Again
Just Me And You

I'm Lonely Now
You're Far Away
Hope Too See You Again
Just Another Day
Love Me Baby Like A Do
I Dream About You
Love me Baby Like A Do
I Dream About You

I Can't Do It Without You Baby
Let It Rain It
I Can't Do It Without You Baby
Nothing

Come Back Again
I'm Waiting For You
Come Back Again
Just Me And You

3x


Ky tekst u dërgua nga Doni T


Nuk kemi video për këtë këngë.


Sergio
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/01/2014


Sergio - Come Back Again
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Come Back Again".
3. Video është e këngës "Come Back Again", por nuk këndohet nga Sergio.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sergio:


Komente 0