Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Sergio - Without U  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  1372

Komente nga Fansat

74 🔥🔥

19/11/2013

2013-11-19T10:47:46

Muzika:

Alfred Sula

Teksti:

Sergio

Video Produksioni:

Supersonic

Këngë e albumit:

"Ti Don"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 13


My life don't make sense without you
so please baby live for me
be strong, love and stay alive

girl, I love you so much
I will be there baby where you are
even you don't want this, girl
but to live a life Without U
means to be lonely

REF:
xhane xhane tu raxha (x3)
never thought you'd be out of these arms
xhane xhane tu raxha (x3)
never thought you'd be out of these arms

I gotta find another now
but U, I will not forget
our love gonna stay alive
Girl I love U so much
I will try to be myself
even at this moment i can't
'Cause to live a life without U
means to be lonely

REF:
xhane xhane tu raxha (x3)
never thought you'd be out of these arms
xhane xhane tu raxha (x3)
never thought you'd be out of these arms

(xhane xhane tu raxha x6)

REF:
xhane xhane tu raxha (x3)
never thought you'd be out of these arms
xhane xhane tu raxha (x3)
never thought you'd be out of these arms
out of these arms


Ky tekst u dërgua nga nila dhe ledi   ismeti19Kartolina (3)

U krijua nga Sara💜 2019-01-12 10:46:42
My life don't make sense without U
So please baby live for me
Be strong, love and stay alive
2017-01-23 17:18:16
I will not forget.
Our love gonna stay alive
2018-06-10 20:20:31
xhane xhane tu raxha
never thought you'd be
out of these arms
xhane xhane tu raxha
never thought you'd be
out of these arms

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Sergio:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet