Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sergio - U Fucked Up Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  15

everything it s not alright
coz leave the passion it s a crime
go u now and don t turn back
sorry but i m feeling bad 2x

ref:
baby
you fucked up 3x
this time
i don t care 3x
baby ,
you go now 3x
belive me
you will feel alright

guess now im a superstar
i was born for this life
i don t care when you go
ur not the last girl
in this world 2x

ref:
baby
you fucked up 3x
this time
i don t care 3x
baby ,
you go now 3x
belive me
you will feel alright


Ky tekst u dërgua nga BebiSergio
Publikimi: 10/12/2014
Muzika: Alfred Sula
Teksti: Sergio


Sergio - U Fucked Up
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Fucked Up".
3. Video është e këngës "U Fucked Up", por nuk këndohet nga Sergio.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sergio:


Komente 0