A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Sergio & Olidena - Ajer


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  60

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/10/2016

2016-10-14T16:01:25

See Also

Olidena


[Sergio:]
S'kam nevoj une per ajer (per ajer)
Mjafton te marr un nga fryma jote
S'kam nevoj un per ajer (per ajer)

[Olidena:]
Pak nga ti do me mjaftonte

Un sa te doja pa mas
Duke ditur nuk ka kthim pas
U luta te me duash dhe ti
Se je ti mbi çdo dashuriii

[Sergio:]
I'm gonna feel you
Deri ne fund te jetes time
Kom me t'dasht ty
You know
Zemren ta fali
E mos meno se t'harroj
Ndonjeher ty... Une jo...

[Ref. Te dy:]
S'kam nevoj une per ajer (per ajer)
Mjafton te marr un nga fryma jote
S'kam nevoj une per ajer (per ajer)
Mjafton te marr un nga fryma jote
S'kam nevoj une per ajer (per ajer)

[Olidena:]
Pak nga ti do me mjaftonte

Ndjenjen me te bukur ne bot
Ma dhurove e ndiej dhe sot
Jeta ime ai shikim
Prekja jote mbeti sherim

[Sergio:]
I'm gonna feel you
Deri ne fund te jetes time
Kom me t'dasht ty
You know
Zemren ta fali
E mos mendo se t'harroj
Ndonjeher ty... Une jo...

[Ref. Te dy:]
S'kam nevoj une per ajer (per ajer)
Mjafton te marr une nga fryma jote
S'kam nevoj une per ajer (per ajer)
Mjafton te marr un nga fryma jote
S'kam nevoj une per ajer (per ajer)

[Olidena:]
Pak nga ti do me mjaftonte

[Ref. Te dy:]
S'kam nevoj une per ajer (per ajer)
Mjafton te marr une nga fryma jote
S'kam nevoj une per ajer (per ajer)
Mjafton te marr un nga fryma jote
S'kam nevoj une per ajer (per ajer)

[Olidena:]
Vetem kaq do me mjaftonte


Lyrics submited by Soni Januzie-Cards (3)

2019-04-26 17:22:09
I'm gonna feel you
Deri në fund
të jetës time
Kom me t'dasht ty
2018-08-01 19:47:21
Pak nga ti
do më mjaftonte
2018-06-08 14:54:00
S'kam nevoj une per ajer
Mjafton te marr un
nga fryma jote

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019