A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Sergio - Dije Zemer


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  211

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/02/2017

2017-02-10T16:59:28

Music:

Alfred Sula

Lyrics:

Sergio

Video Production:

Entermedia


N'zemren teme t'ftoj
Krejt per ty e boj
Se ti po e meriton
Shum per ty Po folin
Fort po ja u ni zonin
Por e jemja ke me kon
Ani , ani lal mere ma kadal
Kom me prit sa po don ti
Dashnia , mka marr
E t'lutem m'em mfal
Nese shume te du une ty

Kurr s'ta kam than
Kurr s'ta kam than
Se sa shum t'kom dasht
Kurr s'kom me t'lan
Kurr s'kom me t'lan
Une vec ty t'kom

Refren (x2)
Dije zemer vetem ty te du
Vetem ty te du
Yeah
Jo me kerkon un zemer s'kom me t'ndrru
Un s'kom me t'ndrru
Ooh ..
Ooh..
Ooh..

N'zemren teme t'ftoj
Krejt per ty e boj
Se ti po e meriton
Shum per ty Po folin
Fort po ja u ni zonin
Por e jemja ke me kon
Ani , ani lal mere ma kadal
Kom me prit sa po don ti
Dashnia , mka marr
E t'lutem m'em mfal
Nese shume te du une ty

Kurr s'ta kam than
Kurr s'ta kam than
Se sa shum t'kom dasht
Kurr s'kom me t'lan
Kurr s'kom me t'lan
Une vec ty t'kom

Refren (x2)
Dije zemer vetem ty te du
Vetem ty te du
Yeah
Jo me kerkon une zemer s'kam me t'ndrru
Un s'kam me t'ndrru
Ooh..


Lyrics submited by Sarandoe-Cards (2)

U krijua nga armana 2018-08-08 20:19:26
Dashnia m'ka marr
E t'lutem me m'fal
Nëse shumë të du unë ty
U krijua nga Gisela 2018-01-20 22:54:03
Dije zemer vetem ty te du
Vetem ty te du
Yeah
Jo me kerkon un zemer s'kom me t'ndrru
Un s'kom me t'ndrru
Ooh ..

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019