A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Sergio - Alone


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/08/2019

2019-08-09T13:50:37

Music:

Alfred Sula

Lyrics:

Endrit Mumajesi

Lyrics:

Sergio

Video Production:

Entermedia


E di po m'don
ke do mas vetes honey
Mo m'gjen n'rrug
mos meno mungu se m'duhen money
Baby you give me
kado qe shkoj e di, un e di prap tek ti do vij

A time of fly, s'dihet ka jena
nje foto bashk ku na do zemra

Uhh my mind un t'maji, ti mos harro
my mind une t'maji, syt mi lexo

Ref
Don’t leave me alone
vec per t'miren ton kom menu
Don’t leave me alone
mos beso cka thojn per mu
Ato vec rrejn se ziliet kurr skan mi lon
Don’t leave me alone
Mos me kon krejt ti tregon

Ti e diii
Ben mir me kujtu,,,kado tkom prezantu si njeriun qe e du
per muuu,, je e ke me mbet pasjoni me i nxeht
I love it kur i hekim krejt

A time of fly, s'dihet ka jena
nje foto bashk ku na do zemra

Uhh my mind un t'maji, ti mos harro
my mind une t'maji, syt mi lexo

Ref
Don’t leave me alone
vec per t'miren ton kom menu
Don’t leave me alone
mos beso cka thojn per mu
Ato vec rrejn se ziliet kurr skan mi lon
Don’t leave me alone
Mos me kon krejt ti tregon


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019