Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sergio - Forever Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Girl I've been waiting
But no one answered me on the phone
And I've been thinking
For you girl I swear everytime
Why you acting like you don't know
All the love I'm giving
A po m'pret mu
A m'ke harru
I lus krejt dashnit
Bashke me mu fajle me t'kerku

[REF.:]
Let me love you like I do
Imma be there for you
Always
You know that
I mean it
Forever, Forever

Cuz everything I got is you
You're the only one I wanna have babies
N'rroba eren prap ta ni
M'duket mduket se dhe n'shpirt e mbaj
Why you acting like you don't know
All the love I'm giving
A po m'pret mu
A m'ke harru
I lus krejt dashnit
Bashke me mu fajle me t'kerku

Girl let me love you like I do
Imma be there only for you
Only for you, for you
Sergio
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/12/2020
Muzika: Alfred Sula
Teksti: Endrit Mumajesi
Video Produksioni: Pro Video
Executive Producer: Sergio Music Group
Mastered: Sterling Sound Chris GehringerSergio - Forever
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Forever".
3. Video është e këngës "Forever", por nuk këndohet nga Sergio.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sergio:


Komente 0