Servete Elezi
Servete Elezi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

Servete Elezi është një poete dhe autore/publiciste.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>
Lidhje» Dërgo një poezi »


Komente 0