Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sevedin Hajolli

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Sevedin Hajolli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 22 Qershor 2017, Sevedin Hajolli publikon videoklipin "Ti Ke Dasht". Më datë 21 Dhjetor 2018, Sevedin Hajolli publikon videoklipin "Xhelozia"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mentor Kollari

Mandi Xhambazi

Caku Lezhes

Ylber Franca

Fonci Nomja

Lavdim Kasumaj

Silvi Nishtulla

Geni Vesholli

Mirjan Athina

Enver Ahmeti

Tags: Sevedin Hajolli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet