Më mbaj mend (për 1 muaj)

Seveni E Falënderon Zotin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[07-04-2015]
Këngëtari Seven Saraqi ka publikuar sot në rrjetin e tij social në Instagram një foto me një shkrim drejtuar zotit.

Ai ka falënderuar Zotin që e ka zgjuar përsëri nga gjumi, që është gjallë dhe i shëndetshëm.

Seveni mendon se ne kërkojmë aq shumë gjëra nga jeta ndonjëherë sa që harrojmë që më e rëndësishme është një ditë jetë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 4