Më mbaj mend (për 1 muaj)


Seven - She Got Me

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "She Got Me".
3. Video është e këngës "She Got Me", por nuk këndohet nga Seven.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Seven - She Got Me  (Feat. Vig Poppa)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Video Produksioni:

Pinkmoon Creative

Pjesëmarrëse në

VFM 2012

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 11

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Vig Poppa

25/03/2012

2012-03-25T11:46:16+00:001 her 2 her 3 her,
1 her 2 her 3 her,
drejt en zemer tem,
drejt en zemer tem
1 her 2 her 3 her,
1 her 2 her 3 her.
drejt en zemer tem,
drejt en zemer tem...

Bang bang you shoot me,
Bang Bang you got me
oOoOoOo... oOoOoOo...
Bang bang you shoot me,
BABY you got me...
oOoOoOo... oOoOoOo...

Qe po vjen bring that bring that back,
Vig Poppa prap e bjen sje tu bo sen
kujna pe ja nin qa po thu ti men
kerkush nuk pot thot sen,
qyre qysh e boj edhe munesh me msu qysh duhet,
e luj qashtu qysh luhet,
plus qdo nat per mu o si e shtune,
party hard si mu kon nata e fundit

Damn! nalu pak nalu pak se po vjen....
...............
se kom dit se munet me ndodh
pernime mu dok se mka ra noflla ntok uuu shit
kurr skom pa qisi si ti tlutna a po ma fal ni
Cd pi lo pa tekst se spo di sha me thon hic
ma mir spe thom sen.............

1 her 2 her 3 her,
1 her 2 her 3 her,
drejt en zemer tem,
drejt en zemer tem
1 her 2 her 3 her,
1 her 2 her 3 her.
drejt en zemer tem,
drejt en zemer tem...

Bang bang you shoot me,
Bang Bang you got me
oOoOoOo... oOoOoOo...
Bang bang you shoot me,
BABY you got me...
oOoOoOo... oOoOoOo...

Bang bang you shot me,
BABY you got me drejt en zemer tem
nuk e di qa o ky sen
po nuk jom gati
se ti ma shum po du me dit
pse sa her qe tshoh un ty
nonstop veq tu habit
e shkon tu perserit
Yeah
Ti pe din sa leht.....
jom tu ni nskilet se po du met pas veq vet
veq po du me dit a je edhe ti per mu
qashtu qysh jam un per ty
o sa shum sa shum po tduu

Let me see you brake it down
brake it down..
let me see you brake it down
just brake it down...
let me see you brake it down
just brake it down

Bang bang you shoot me,
Bang Bang you got me
oOoOoOo... oOoOoOo...
Bang bang you shoot me,
BABY you got me...
oOoOoOo... oOoOoOo...


Ky tekst u dërgua nga Martin Nrejaj
Më Shumë Këngë Nga Seven Saraqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet