Më mbaj mend (për 1 muaj)


Seven - Pa Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Seven.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Seven - Pa Ty  (Feat. Argjentina)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  90

Komente

1 🔥

Featuring

Argjentina Ramosaj

14/04/2018

2018-04-14T13:08:59+00:00

Sa her don me ra une tmaj ta kom than
A tkujtohet kur the jena na pergjithmon
U bo ni koh nuk e di un me ty qa ka ndodh
A u bo vone?
A ndodh qe krejt i harrove per ty hala ndjenjat i kom
sillna sillna ti nuk je n‘horizont
sa mendime neper kry sot i kom a je vet a eke gjet tjeter kon
a munet hala me pas naj opsion
kur e din qe jom i varun me ty, ti nuk je un veq vet po pi
(..)

REF.
S'e di pse ti ike
s'muj met pas veq mike
du met pas ty afer
e urrej distancen

kujtime mendime pom percjell si hije
masi sjena mo nuk jena mo nuk jena mo

goten prap e mushi pa ty
pa ty pa ty pa ty pa ty
kurgjo so njejt pa ty
pa ty pa ty pa ty pa ty
smuj me dasht kerkon sa ty
sa ty sa ty sa ty sa ty
goten prap e mushi pa ty
pa ty pa ty pa ty pa ty.

[Argjentina:]
Skom mo qa me bo tash
vleren sma ke dit aspak
Qata une t'ika larg
Naten nuk e shty tu menu qe so njejt dejavu
me ni got konjak me kon je sonte flejt en shtrat
kujna pi bon flutra nbark sjom ka du mo fjal blla blla blla
po quditna qe shpejt i harrove
mendova ki me met pergjithmon spo muna me besu qa ka ndodh
Prej teje qa u met veq u met veq u meq veq u met iluzjon
ftyren teme nqjell e kujton kalon koha von e kupton kimu kthy
prap me lyp zemren tem

REF.
S'e di pse ti ike
s'muj met pas veq mike
du met pas ty afer
e urrej distancen
kujtime mendime
pom percjell si hije
masi s'jena mo
nuk jena mo nuk jena mo

Goten prap e mushi
pa ty pa ty pa ty pa ty pa ty
Kurgjo so njejt pa ty
pa ty pa ty pa ty pa ty
Smuj me dasht kerkon sa ty
sa ty sa ty sa ty sa ty
Goten prap e mushi pa ty
pa ty pa ty pa ty pa ty


Ky tekst u dërgua nga Egzona KrasniqiKartolina (5)

9
6
9
4
15

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Seven Saraqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet