Më mbaj mend (për 1 muaj)

Seven Saraqi & Don Phenom - Ti Po Rren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10

(Ref)Ti po rren, ki mendu qe nuk pallitesh
Tash krejt e din, po nuk e din pse po quditesh
Krejt a rren, si dhipat qe pi blejn kto,
Maje men, shum shpejt kan me dek kto

Y’all can’t f**k with these melodies that i do,
You tryin’ be me, missin’ me too,
New bi**h and a new crib with a view,

Krejt e din my shqipez from New York
Krejt i kom shok, mu kon rich ose broke
Komt i maj ntok qado qe ka me ndodh

Qa po thu se skam koh,
Nese sfol per lek nuk ki qa fol
Shoki ski qa fol

(Ref)

Kush ju msoj juve ket rap shit
Kush ju msoj juve fakin’ gang shit
Po vjen me stilin kur po bon naj fresh cleap
Se pa Phenomin nuk ka inspirim me hip hop


Ky tekst u dërgua nga Jona

Seven Saraqi & Don Phenom - Ti Po Rren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Po Rren".
3. Video është e këngës "Ti Po Rren", por nuk këndohet nga Seven Saraqi & Don Phenom.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Seven Saraqi:


Komente 0