Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sevime Mustafa - Ne Perqafim Te Saj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

N'perqafim te saj


Dikur ishim bashk
me nuk jemi
gjithcka kishim ne
me se kemi
thua se me don
vetem mua
tash per ne eshte von
ka mbaruar!

REF;
N'perqafim te saj
struku struku
e prej syve te mi
zhduku zhduku
N'perqafim te saj
shko tash ti
se per ne te dy
ska me kthim!

Falje po kerkon
me shum bindje
thua se me don
shum palidhje
kerkoj fakte sot
dua ta di
perse ishim bashk
un dhe ti?

REF;
N'perqafim te saj
struku struku
e prej syve te mi
zhduku zhduku
N'perqafim te saj
shko tash ti
se per ne te dy
ska me kthim


Ky tekst u dërgua nga JeeleSevime Mustafa
Publikimi: 05/11/2008
Festivali: Kënga Magjike 2008
Muzika: Artan Kastrati
Teksti: Abaz Selmani
Orkestrimi: Artan Kastrati


Sevime Mustafa - Ne Perqafim Te Saj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Perqafim Te Saj".
3. Video është e këngës "Ne Perqafim Te Saj", por nuk këndohet nga Sevime Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sevime Mustafa:


Komente 0