Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sevime Mustafa - Ringjallja Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

DJE ISHA AJO QE NUK JAM SOT
SDOJA DOT TA KUPTOJ QE AI ME LENDON
SOT E DI BEKIMI IM JE TI
ME TY GJTHCKA NDRYSHON
SDUA TET HUMBAS JOOO!!

REF:
TI JE GJITHCKA QE UNE DUA
TE TJERAT U HARRUAN, PERFUNADUAN
TI JE SHPRES E JETES TIME
GJITHESIA IME
RINGJALLJA IMEEE

NE SYT E TU GJITHE BOTEN E SHOH UNE
JE AJRI QE E THITH
PER MUA JE VET JETA
TI ME BEN TE GJITHA TI HARROJ
DHE DUA TE TE THEM:
JE ENDRRA, JE E VERTETAAA

REF:
TI JE GJITHCKA QE UNE DUA
TE TJERAT U HARRUAN, PERFUNADUAN
TI JE SHPRES E JETES TIME
GJITHESIA IME
RINGJALLJA IMEEE


Ky tekst u dërgua nga JeeleSevime Mustafa
Publikimi: 18/11/2008
Festivali: Nota Fest 2008


Sevime Mustafa - Ringjallja Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ringjallja Ime".
3. Video është e këngës "Ringjallja Ime", por nuk këndohet nga Sevime Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sevime Mustafa:


Komente 0