A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shaban Baksi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
Shaban Baksi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Isa Gashi

Ekrem Bashota

Nazim Dulatahu

Mentor Mushkolaj

Nazmi Sejfullahu

Krenar Vehebiu

Mexhait Ramadani

Shkodran Shala

Milaim Mezini

Nexhat Haliti


Tags: Shaban Baksi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019