Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shaban Baksi - Maroma Nji Kafe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Maroma nje kafe dal-ngadal ta pij
se me ka ardhe letra per me shku n'ushtri
ani shuj bre djalo cka me kallxove ti
tash do te vjen pranvera cka do te bej pa ty

Ushtar une po shkoj e ty po te la ne shpi
Per mall po ti la sahat, laps te zi
per mu kur te merr malli ty moj bukuri
vec shkruma nje leter pash dy syte e zi

Vijn shoqet e mija dite per dite me lu
Une dal ne dritare per ty tuj mendu
dite e nete kalojne e koha s'eshte tuj shku
e mora nje leter ty per me ta qu


Ky tekst u dërgua nga Sara B.

Shaban Baksi - Maroma Nji Kafe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maroma Nji Kafe".
3. Video është e këngës "Maroma Nji Kafe", por nuk këndohet nga Shaban Baksi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shaban Baksi:


Komente 0