Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shaban Bytyqi

Nuk ka akoma asnjë votë

Shaban Bytyqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Qemal Stafasani

Fidaim Gashi

Festim Hysenaj

Ferki Veseli

Iljas Limani

Lirigzon Emini

Mirsad Jonuzi

Faton Avdyli

Afrim Spahiu

Bujar Gashi

Tags: Shaban Bytyqi


Komente mbi këtë artist