Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shaban Demaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
Shaban Demaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bajram Gashi

Kujdesi Muçmataj

Mergim Mazreku

Salih Gashi

Zymer Gashi

Jonuz Delaj

Fadil Nreca

Xhavit Nimanaj

Gjergj Gjoni

Afrim Gashi

Tags: Shaban Demaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet