Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Shaban Isenaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Shaban Isenaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 8 Qershor 2016, Shaban Isenaj publikon videoklipin "Sa Jam Pendu". Më datë 29 Tetor 2017, G-Clone publikon videoklipin "Me Ty", në bashkëpunim me Shaban Isenaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Naim Smakolli (Nimi)

Arsen Mani

Omar

Kujta

Bekim Tetova

Hakif Krasniqi

Flakron Voca

Gjergj Tunaj

Egzon Bajra

Amir Rexhepi

Tags: Shaban Isenaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet