Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shadow

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  • Sukth 
Shadow është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Anëtar i labelit

O.T.R.

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Tidra

G Bani

Krimineli

Rameka

Albboy

Eagleye (Kiameti)

Bohemi

Vaga

Mr Elvis

G-UP

Tags: Shadow


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet