Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shadow - Kta Na Dojn  (Feat. AK)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

Featuring

AK

11/02/2011

2011-02-11T16:55:03+00:00N'rrug kallashin prej krahi
Me pru disfata porosi nga gjenerali
Kshu qe kush del perpara perballet me Oti-ara
Hyni ngara mo laskara po smuni me dal perpara
Skeni qysh e dini vet ne jena MBRET
Smun na prek sido qe tjet jena tvertet
Muj men vdekt per kta nuk ka si kta
Ske me gjet si kta kudo me pa
Ska kerkun topi se lun me ne nuk mun
Sjellim dhun pranej sna dun I shtim perfun
Ska mo shpresa per rrenca ska moshpetim
Era tym mercedesa kur vijm n'patrrullim
OTR kto smun I kapin OTR
Se deri nfun se nalin hapi OTR
Tani mthuj a kom faj qe rrij nen stop High
Nen stop ntym shoki nen stop High

Ref:Se kta na dojn ne pop rap na xhelozojn
Me ze mer shum na dojn prej inatit se pranojn
Se kta na njohin ne thjesht nr #1
Mati hapat shoki se me OTR nuk bon me u shty

AK:
Qysh e din dhe vet nuk osht mo sekret
OTR ta bojn nxet bojna rrep kualitet Brrrrrrrra
E bojna per shoqnin e bojna per dashnin
Se per tjeret nuk ma nin
Nese ke respekt per mu ma respekt per mu
Pernryshe dije shoku se belaja t'zen me mu
Sjom rrepist Iklasik qe perdit shef n'TV
Kom efektet e mija qe ti nxin ato sy
E kam me ty thjesht me ty 1 shetitje npark
Nuk um han se ka polic a se ca karin ka perqark
Nese e kam po plan ta prarkoj thiken nbark(fesht fesht)
Tani jam diku larg
Shoket I kam ngat per zot un I ktyne kom
Stil jasht toksor I lshoj llafet jasht hapsire
Tlutem ki kujdes ku shkel e ki kujdes ca flet
Se llafet nxjerrin llafe e per llafe dikush t'vret


Ky tekst u dërgua nga Otr Member
Më Shumë Këngë Nga Shadow:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet