Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shakira - Wicked Instinct Eg E'kkje Aleine Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Eg har dager der eg fi¸ler
at alt e' bortkastet,
Alt e' si¥ meningsli¸st
Fi¸ler meg ensom og forlatt
i en verden der alt er svart

Har et herlig minne
om en person eg hadde ni¦r
No e' hun borte
for alltid men likevel her,
Hun e' ni¦r

Si¥ min engel, hun vi¥ker over meg,
passer pi¥ at all ondskapen
gi¥r sin egen vei
-tryggheten eg fi¸ler
gir meg varme, eg e'kkje aleine

Hun e' ni¦r

Livets hverdag
e'kkje den letteste
Mi¸rket legger seg
over meg
Et lys kan komme
og lyse opp i mi¸rket,
en person eg hadde ni¦r

Hun e' her
Hun e' ni¦r
For hun, hun e' ni¦r

Du e' ni¦r
For du, du e' ni¦r
Du e' ni¦r
i…i¥ du, du e' ni¦r...Nuk kemi video për këtë këngë.


Shakira
Publikimi: 01/01/2007


Shakira - Wicked Instinct Eg E'kkje Aleine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Wicked Instinct Eg E'kkje Aleine".
3. Video është e këngës "Wicked Instinct Eg E'kkje Aleine", por nuk këndohet nga Shakira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shakira:


Komente 0