Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shakira - Yeah Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

umm.
I am sure you ment well with this email but please
don't write these kisnd of things

Love Shakira

baby
dont call me lady
its too shady
yow

p.s this song isnt real
its a warning
if i see 1 bad song about shakira,
my 10 year old finger
will screw it up before u can say ah
i check every day!Nuk kemi video për këtë këngë.


Shakira
Publikimi: 01/01/2007


Shakira - Yeah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Yeah".
3. Video është e këngës "Yeah", por nuk këndohet nga Shakira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shakira:


Komente 0