Shaliani
Shaliani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Gjilan Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Suedi Suedi
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 16 Qershor 1992
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♊ Binjaket

Biografia

BIOGRAFIA: Shaliani është një këngëtar dhe autor këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 7 Nëntor 2017, Shaliani publikon videoklipin "Eh Moj Kosovë". Më datë 2 Qershor 2018, Shaliani publikon videoklipin "Gabim". Muzika e këngës u punua nga Floriant Salihu (Flow), ndërsa teksti u shkrua nga Shaliani. Më datë 11 Janar 2019, Shaliani publikon videoklipin "Fati I Jetimit". Teksti i këngës u shkrua nga Shaliani. Më datë 10 Nëntor 2019, Shaliani publikon videoklipin "Dikur". Teksti i këngës u shkrua nga Shaliani. Produks...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 9