Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shamsah

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
BIOGRAFIA: Shamsah është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Shamsah eshte nje kengetare e re e cila koheve te fundit nuk eshte se eshte shfaqur edhe aq shpesh. Ajo eshte nje kengetare e cila me se shpeshti kemi pasur rastin ta takojme neper festivale. Në Prill 2006, Shamsah merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Tani Shko". Në Shtator 2007, destinacioni i ardhshem i kengetares do te ishte "Mikrofoni i Arte" ku do te praaqitej ne kete festival me kengen "Zemer çapkëne" ku edhe pse nuk arriti te rrembeje...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Anxhelina Hadergjonaj

Habibe Ostreni (Bibe)

Suela Malo

Silvi Mema

Nidora Gjyriqi

Ajkuna Anxhaku

Entela Zhula

Kieda Budini

Albana Mesuli

Era Rusi


Tags: Shamsah, Shamsah Gega, Shamsan Gega

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet