A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Shamsah Gega - Zemer Capkene


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/09/2007

2007-09-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Mikrofoni I Artë 2007Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemer Capkene" kënduar nga Shamsah Gega.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin