Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dj Blunt & Real 1 - Sen Tjeter Nuk Vyn

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sen Tjeter Nuk Vyn".
3. Video është e këngës "Sen Tjeter Nuk Vyn", por nuk këndohet nga Dj Blunt & Real 1.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dj Blunt & Real 1 - Sen Tjeter Nuk Vyn  (Feat. Noizy)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  19

Video Produksioni:

Entermedia

Këngë e albumit:

"Hip-Hop Summer Trip"

Këngë e albumit:

"Hite Te Reja"

Këngë e albumit:

"Classic G"

Komente

2 🔥

Featuring

Noizy

Më Shumë Nga

Real 1

Më Shumë Nga

Dj Blunt

12/06/2010

2010-06-12T16:01:31+00:00Yeah, Dj Blunt, You know how we go
Real 1, We get a special guest tonight
Noizy, let’s go.!

Noizy:
We got Blunt in the house, got Real in the house..
Like Sen tjeter nuk vyn. (x2)
Like Noizy (Ladies)
Noizy (Gangsta)
Noizy (Sexy)
Noizy (Tjeter, Tjeter)

Noizy:
Tjeter s`ka le hiq mos kerkoni..
Se kot na lodhe se kurr sun na rrzoni..
Se kom hyp aty ku nuk doni..
Now Them Pussy boy Like They Know Me..
Like they know Mee, like they know Mee..
I want the Ladies in the House say Noizy..
Like Theyy know Me, Like they know Me.

Noizy:
We got Blunt in the house, got Real in the house..
Like Sen tjeter nuk vyn. (x2)
Like Noizy (Ladies)
Noizy (Gangsta)
Noizy (Sexy)
Noizy (Tjeter, Tjeter)

Real 1:
Dj sonte po n`shon venin e sakt..
Dj Blunt sonte po n`shon venin e sakt..
Skena per neve na bojna kejt Pull Up..
Saa hinem n’sken na bojna kejt Puull Up..
Qomi ato durë..dur
Mos m`prek Mu..
Jom unë t’kallzoj..
Ti kallzoju Kejtve..
Qa lypum Na..
Jena Komplet..
Ti Je ajo, ti je ajo, ti je ajo..
Kudo qe hec ti..
qe t’jee shum sex..
Ajo qa veshi..
Doket shum mir n’to..
Mos o ngusht?? Po, so.!

Noizy:
We got Blunt in the house, got Real in the house..
Like Sen tjeter nuk vyn. (x2)
Like Noizy (Ladies)
Noizy (Gangster)
Noizy (Sexy)
Noizy (Tjeter, Tjeter)

Krejt hupin Kontroll kur na jena n`Club.
Naa jena n’club kur na jenaa n‘club. (x2)

We got Blunt in the house, got Real in the house
Like Sen tjeter nuk vyn. (x2)
Like Noizy (Ladies)
Noizy (Gangsta)
Noizy (Sexy)
Noizy (Tjeter, Tjeter)

Noizy:
Yeah..Yeah..Yeah..Yeah. (x16)

Real 1:
Rruges na tu shku, na s’jena straight..
Rruga shum e gat, une jom i njejt. (x2)

Noizy:
Boj hit per qdo stinë, Suksesi Mu nuk m`ngin.
Nga Tirana ne Prishtinë. `(aiiijjj)(x4)
Dj Blunt, Real 1 in the house, in the house, in the house..
Noizy We got in the house, in the house,
in the house.! (x2)


Ky tekst u dërgua nga Vjosa96   SyOsSOTR   Saaraandaa   linoizyjtm   Sopche   Labinnot   Beniy   Milkkaa   BardhaaOtr   kosllo   vivakosova
Më Shumë Këngë Nga Shaolin Gang:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet