Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Blunt - Rruges Tu Shku  (Feat. Noizy & Real1)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Këngë e albumit:

"Hip-Hop Summer Trip"

Këngë e albumit:

"20 Hite 2010"

Komente

1 🔥

Featuring

Noizy

Featuring

Real 1

Më Shumë Nga

Dj Blunt

03/07/2010

2010-07-03T21:17:45+00:00jajajajajjajajaja

Real1

rrugës na tu shku na s'jena straight
rruga shum e gat une jo i njejt
rrugës na tu shku na s'jena straight
rruga shum e gat une jo i njejt
noizy
boj hit për çdo stin suksesi mu nuk um ngin
nga tirana në prishtinë
boj hit për qdo stin suksesi mu nuk um ngin
nga tirana ne prishtinë
serish na n'sfid after party ka femra sna nxe krevati se e kam marr shampanjen dhe barin nga amsterdami
nga amsterdami
nga amsterdami
serish na n'sfid after party ka femra sna nxe krevati se e kam marr shampanjen dhe barin nga amsterdami

Real1

rrugës na tu shku na s'jena straight
rruga shum e gat une jo i njejt
rrugës na tu shku na s'jena straight
rruga shum e gat une jo i njejt

Real1

problemet kurr snalen(snalen)
rruges nonstop tu ec
koha kalon shpejt
une ti ti une
nonstop rruges tu ec
larg prej veni tu shku
ku jon ato femna t mira
ku jon ato femna me er parfima
lule lule tash ka tim pluhen
pom vyn ato lule
je e para per mu qysh une ty t duu
mos u kurrupto per art

Real1

rrugës na tu shku na s'jena straight
rruga shum e gat une jo i njejt
rrugës na tu shku na s'jena straight
rruga shum e gat une jo i njejt

Noizy

boj hit për qdo stin suksesi mu nuk um ngin
nga tirana ne prishtinë
boj hit për qdo stin suksesi mu nuk um ngin
nga tirana ne prishtinë
Dj Blunt, Real 1 in the house, in the house, in the house..
Noizy We got in the house, in the house,
in the house.! (x2)


Ky tekst u dërgua nga  chronik   lindiotr   2lines
Më Shumë Këngë Nga Shaolin Gang:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet