A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Dj Blunt & Real 1 - Veq Me T'pas Ty  (Feat. Dafina Zeqiri)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  522

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2013

2013-12-01T00:00:00

Featuring

Dafina Zeqiri

Më Shumë Nga

Real 1

Më Shumë Nga

Dj Blunt

Video Produksioni:

MAX Production

Këngë e albumit:

"Blunt For President"

Pjesëmarrëse në

SVFM 2014

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 13
Dafina:
E kam nje feeling
prej dites te pare qe t'kom pa une ty
ehhe ,prej nje feeling
tjeter kond s kam me pa me sy
vec ty vec ty

se ti je krejt cka m'pelqen
ti din qysh me dasht
ti din qysh me dasht ma shume
vec ti din qysh mu sill me mu
vec po du me t'pas ty baby
jeee

REF (4x)
vec me te pas ty
s'du kurrgjë ma shume
(vec me te pas ty)

Real 1:
dije je per mu
ti e din nuk du,
don me kane ajo me mu
tjeter une nuk du
nese don me m dasht ti
nese don me pas ti
dije vec mu mki
je shum sweet and lovely
shihem n'afterparty
shum sweet and lovely
per ty mes un i pari per ty mes un i pari
ti je ajo komplet qata m pelqen vec ti
po du me te pas une afer si ne krevet .. si nshpi

ref (7x)
vec me t'pas ty
s'du kurrgjë ma shume
(vec me t'pas ty)

..........


Ky tekst u dërgua nga izmir
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019