Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Blunt - Marjana (Feat. Real 1)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

[Chorus: Big City]
Marjana, Marjana
Marjana, unë sun e boj pa ty
Marjana, Marjana (Ohh)
Marjana, unë sun e boj pa ty

[Vargu 1: DJ Blunt, Big Cityjj]
Nëse për marijuanën une menoj
Që nga puthja par' kjo punë mbaroi
Nëse për marijuanën une menoj
Që nga puthja par' kjo punë mbaroi
Nëse ti s'më do, ajo më do
Edhe unë esell e menoj për to
Na dalim dorë për dore, akullore, ice cream
Lulja vjen ngat jugu i Shqipris
Po do me jetu me mu ajo n'Prishtinë
Prishtinë, Prishtinë, Prishtinë, Prishtinë, Prishtinë

[Vargu 2: DJ Blunt]
Ja dhe ndodh, s'jam me ty
Kohen e kaloj tu menu vec për ty
Lulet më t'bukra ti fali une ty
Ka shkojm, nga ka jem, gjith me vete na dy

[Refreni: Big City]
Marjana, Marjana
Marjana, unë sun e boj pa ty
Marjana, Marjana
Marjana, unë sun e boj pa ty

[Vargu 3: DJ Blunt]
Veç tropikana, un e Marjana
Do Dolce Gabanna, hiti Shqipris
Si me kon Havana, ose bote enen si Rihanna
Merre nji banana, ta jep nji banana
Di di që do diella edhe pllazha
Eksitime nona, çelet Tirona
Connections everywhere pozitiv ktej
Na jena t'gjith n'krah, kur ti nuk je
Marjana non-stop
Pa to un s'muj, pa to s'ka jetë
Marjana në nji fletë
Era e saj, e bukur si natyra e çel
Tokë edhe qiell, tokë edhe qiell

[Refreni: Big City]
Marjana, Marjana
Marjana, unë sun e boj pa ty
Marjana, Marjana
Marjana, unë sun e boj pa ty

[Fundi]
Everybody do the kangaroo fun
Shaolin Gang & Dj Blunt
Featuring: Real 1
Publikimi: 08/07/2013


Dj Blunt - Marjana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Marjana".
3. Video është e këngës "Marjana", por nuk këndohet nga Dj Blunt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shaolin Gang:


Komente 0