Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dj Blunt & Real 1 - Xhinset

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhinset".
3. Video është e këngës "Xhinset", por nuk këndohet nga Dj Blunt & Real 1.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dj Blunt & Real 1 - Xhinset  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  99

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015

Komente

2 🔥

Më Shumë Nga

Real 1

Më Shumë Nga

Dj Blunt

22/06/2015

2015-06-22T19:38:37+00:00Oh na,na,na,na,na
Telefoni,Sa jom nxon
Oh na,na,na,na,na
Telefoni,Sa jom nxon
Booooommm

Xhinset a pot bin ty taman
A pot bin taman,A pot bin taman
Çfar numri i pate aman se aman
A pot bin taman,A pot bin taman
Booooommm

Xhinset a pot bin ty taman
A pot bin taman,A pot bin taman
Çfar numri i pate aman se aman
A pot bin taman,A pot bin taman

Sa hina n'club,Joinat dhez
Oh krejt na dojn,Shkrepz
Daja Snupi,Auto Lluki
Hupi,Ment ty ti hupi
Blunt edhe Snupi
Permas Shqiptaria komplet
Une nuk rri n'qytet
24or/7,Bregdet
Ti Uncle Huti,
Nese femra jote m'don
Ski ca thu ti
Qfar trupi,Zajn
Kur po shihem une ti,Next Time
Ama pak sonte ti,Just Wine
Dridhe trupin majt
Dridhe trupin djatht
Krejt Boom

Xhinset a pot bin ty taman
A pot bin taman,A pot bin taman
Çfar numri i pate aman se aman
A pot bin taman,A pot bin taman
Booooommm

Xhinset a pot bin ty taman
A pot bin taman,A pot bin taman
Çfar numri i pate aman se aman
A pot bin taman,A pot bin taman

Ajo ma bon mu,follow me Twitter
Krejt um thirrin Sexy Zhita
Trupin tond une keshtu se prita
Sexy Mami,Sexy Lolita
Qe flokt dredha,Kaqurrela
Po ma ndreq trupin me skleka
Shum fort nuk kthena te tjetra
Po ma ndreq trupin me skleka
Pse ske efekte,Ti karkalece
Deri n'bregdete jena larg
Se mu me trete,Tri-Tri-Trileqe
Bone punen se ti BonBon je
Bone punen se ti BonBon je
Booooommm

Xhinset a pot bin ty taman
A pot bin taman,A pot bin taman
Çfar numri i pate aman se aman
A pot bin taman,A pot bin taman
Booooommm

Xhinset a pot bin ty taman
A pot bin taman,A pot bin taman
Çfar numri i pate aman se aman
A pot bin taman,A pot bin taman

Dridhe belin pak,Qekjo ty t'dhez
Shkojna pak ma nalt,Qekjo po dhez
Dridhe belin pak,Qekjo ty t'dhez
Qekjo po dhez,Qekjo ty t'dhez

Dridhe belin pak,Qekjo ty t'dhez
Shkojna pak ma nalt,Qekjo po dhez
Dridhe belin pak,Qekjo ty t'dhez
Qekjo po dhez,Qekjo ty t'dhez

Booooommm
Xhinset a pot bin ty taman
A pot bin taman,A pot bin taman
Çfar numri i pate aman se aman
A pot bin taman,A pot bin taman
Booooommm

Xhinset a pot bin ty taman
A pot bin taman,A pot bin taman
Çfar numri i pate aman se aman
A pot bin taman,A pot bin taman


Ky tekst u dërgua nga Plaurati
Më Shumë Këngë Nga Shaolin Gang:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet