Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dj Blunt & Real 1 - Gjini Gjini

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjini Gjini".
3. Video është e këngës "Gjini Gjini", por nuk këndohet nga Dj Blunt & Real 1.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dj Blunt & Real 1 - Gjini Gjini  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6

Muzika:

Florent Boshnjaku

Muzika & Teksti:

Shaolin Gang

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Real 1

Më Shumë Nga

Dj Blunt

12/10/2017

2017-10-12T16:00:05+00:00Intro:
I pershendes shqipet

Rep.1
I pershendes shqipet m16
Kur jom n’Prishtine smoke that green
Sa jom n’Tirane sa jom n’Lausanne
Sjena as n’toke sjena as n’hane
Nuk veshim Nike po veshim Fila
M’she mu n’koncerte bon bon stila
Bon bon stila, bon bon filma
Merre naj poze, boll ma me stila

Bridge:
Uh Uh Uh, Ah Ah Ah
Put your hands up, Put your hands up
Uh Uh Uh, Ah Ah Ah
Sexy ladies, Sexy ladies

Refren:
Lambo...
Gjini, Gjini, Gjini, Gjini, Gjini, Gjini, Gjini, Gjini, Gjini
Ajo don mu sill vec me
Lambo...

Drop:

Rep.2
La LaLa LaLa Lamborghini
Nuk ke pa shqipe jo ksi stili
La LaLa LaLa Lamborghini
Kalle kalle qitja timin
Lek, lek, lek, lek, lek 500she
Qelim shampanja bombay vec shishe
Lek, lek, lek, lek, lek 500she
Qelim shampanja bombay vec shishe

Bridge:
Uh Uh Uh, Ah Ah Ah
Put your hands up, Put your hands up
Uh Uh Uh, Ah Ah Ah
Sexy ladies, Sexy ladies

Refren:
Lambo...
Gjini, Gjini, Gjini, Gjini, Gjini, Gjini, Gjini, Gjini, Gjini
Ajo don mu sill vec me
Lambo...

Drop:


Më Shumë Këngë Nga Shaolin Gang:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet