Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shaolin Gang, GRMV & Ardi - Zemër (Cryjaxx, Erøs & Nani Remix) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Intro:
Rock ur body
Move ur body
Whine ur body
Dridhe ti babe

Verse:
Ti je bo bad
Trupin si dardha baba
Du me ti prek flokt e gjata
Je e djegst po m’shtin me bo sallta
Je e djegst po m’shtin me bo sallta
Çfare trupi ti ke bo tani tani
Alkoholin un’ se pi tani tani
Çfare trupi ti ke bo tani tani
Alkoholin un’ se pi tani tani

Ref:
Mos mendo ti ne kthim
Tani harroje ti
Emrin tim
Se zemer ti je Bitch
Shko mbushu edhe pak
Sikur nate per nate
Dhe kupto
Se zemer ti je Bitch

Intro:
Rock ur body
Move ur body
Whine ur body
Dridhe ti babe

Verse:
Bad Bitch sikur nicki anaconda
A i ki prindet terrorist se je bomba
Sekondat jom tu i njeh sikur n‘konto komat
Veq e ke pas renin ke mendu se o’ e jotja
Rock your body a nijte move your body
Zemer a ki kohe hajde shkojna andej
Okey shoki mos mi hap syt se ta mora
Sun’ e perballon kur kjo t‘hyp ty tkap zori

Ref:
Mos mendo ti ne kthim
Tani harroje ti
Emrin tim
Se zemer ti je Bitch
Shko mbushu edhe pak
Sikur nate per nate
Dhe kupto
Se zemer ti je Bitch
Remix: Shaolin Gang, GRMV & Ardi - Zemer
Remake: Etno Engjujt - Ti Je Bitch
Shaolin Gang, GRMV & Ard Gashi
Publikimi: 14/01/2021
Teksti: Shaolin Gang, Etnon & GRMV
Muzika: Cryjaxx, Erøs & Nani


Shaolin Gang, GRMV & Ardi - Zemër (Cryjaxx, Erøs & Nani Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemër (Cryjaxx, Erøs & Nani Remix)".
3. Video është e këngës "Zemër (Cryjaxx, Erøs & Nani Remix)", por nuk këndohet nga Shaolin Gang, GRMV & Ardi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shaolin Gang:


Komente 0