Shaqir Cërvadiku

Shaqir Cërvadiku Sjell Klipin E Ri “Për Dashnorë Një Porosi”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[05-09-2013]
Këngëtari i hitit "Jam mërzit e mbush me halle, Nuk kam lot ma as të qaj" Shaqir Cërvadiku, këto ditë pritet të editojë klipin e ri: "Për dashnorë një porosi", klip ky i dyti me rradhë për këtë vit.

Klipi është punuar me "MusicBox Albania" dhe Produksionin "Vizioni & Libonia".

Kënga gjithashtu është e përfshirë në albumin që u editua në fillim të muajit korrik "Symagjike", bashkë me këngën hit "Hymni i dashurisë" (videoklip).

Klipi i ri pritet të lançohet këto ditë në tregun muzikor.
 (Facebook)

Shaqir Cërvadiku Sjell Klipin E Ri “Për Dashnorë Një Porosi”

  Shaqir Cërvadiku - Per Dashnore Nje Porosi [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: arsimdiberKomente 0