Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shaqir Cërvadiku - Dy Lotët E Saj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Nji leter m'ka ardh e
Ah prej kujt s'e di e
Vetem dy lot syni
I ka ne brendi e x2

Ref...
Oo kisha dasht me i pa e
Syt qe kan lotu e
Kisha dash me prek e
Doren qe m'ka shkru e

Kisha dash me prek hej
Doren qe m'ka shkru e

Dy lotve te saj e
Ja u shtoj lot e mij e
Endrroj eshe pres e
Por kend nuk e dij e x2

Ref...
Oo kisha dasht me i pa e
Syt qe kan lotu e
Kisha dash me prek e
Doren qe m'ka shkru e

Kisha dash me prek hej
Doren qe m'ka shkru e

Ndalem e mendoj e
Po kush mund te jet e
Qe me lot e saj e
Me mue po flet e x2

Ref...
Oo kisha dasht me i pa e
Syt qe kan lotu e
Kisha dash me prek e
Doren qe m'ka shkru e

Kisha dash me prek hej
Doren qe m'ka shkru e


Ky tekst u dërgua nga Blerta Rraci   arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shaqir Cërvadiku - Dy Lotët E Saj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Lotët E Saj".
3. Video është e këngës "Dy Lotët E Saj", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:


Komente 0