Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shaqir Cërvadiku - Xhelozia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Thashetheme xhelozi
Ma shemtuan jeten
Askush sikur un moj
Nuk ta thot t'verteten

Thashetheme xhelozi
Ma shemtuan jeten
Mos degjo moj fjalt e botes
Nuk ta thon t'verteten

Ref...
Kam shum mall per ty e
Per buzkuqin tan
Qe kur ti me ike
S'mbaj ma kalendar

Njimi e nji dhimbje
Mua m'i dhurove
Andrrat m'i shemtove x2

Nga zemer ngushtesia
T'vetmuar me le
Fjalt e botes kush i ndali
Qe t'i ndalim ne x2

Ref...
Kam shum mall per ty e
Per buzkuqin tan
Qe kur ti me ike
S'mbaj ma kalendar

Njimi e nji dhimbje
Mua m'i dhurove
Andrrat m'i shemtove x2

...

Nese t'kam lendu e
Te lutem trego
Sa yje ka qielli
Falje po t'kerkoj x2

Ref...
Kam shum mall per ty e
Per buzkuqin tan
Qe kur ti me ike
S'mbaj ma kalendar

Njimi e nji dhimbje
Mua m'i dhurove
Andrrat m'i shemtove x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Shaqir Cërvadiku - Xhelozia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhelozia".
3. Video është e këngës "Xhelozia", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:


Komente 0