Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Shaqir Cërvadiku - Asnjëherë Kundër Kosovës

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asnjëherë Kundër Kosovës".
3. Video është e këngës "Asnjëherë Kundër Kosovës", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku - Asnjëherë Kundër Kosovës  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Muzika:

Burim Krasniqi

Teksti:

Izet Rraci

Këngë e albumit:

"Dasma E Kosoves"

Komente

Asnjë Koment

11/11/2012

2012-11-11T17:06:04+00:00Kengen ma te bukur
Dashurine e botes
Ja fali atdheut
Ja fali Kosoves

Fol e qesh e largoj hallet
Jeto shpirti si ta do
Por nje fjal qe ta them sot
Asnjehere mos e harro

Mund te jesh kunder meje
Mund te jesh dhe kunder botes
Por te lutem asnjher
Asnjeher kunder Kosoves

E din mir se sa ka vujtur
Sa gjat ishte e pafat
Kaloj vite kaloj shekuj
Her me lot e her me gjak

Mund te jesh kunder meje
Mund te jesh dhe kunder botes
Por te lutem asnjher
Asnjeher kunder Kosoves

Kengen ma te bukur
Dashurine e botes
Ja fali atdheut
Ja fali Kosoves


Ky tekst u dërgua nga Izet Rraci
Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet