A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Shaqir Cërvadiku, Florim Kleqka & Aferdita Demaku - Zinxhin A Fukara


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/04/2013

2013-04-12T19:44:52

See Also

Aferdita Demaku

Lyrics:

Izet Rraci


Qik e dukagjinit kisha dash ta di cila nan me fat te ka lundur ty a bukuria jote me deh si rakija qenke ma e dashur vash se dashunia

Una jam ni tip zotni plot me pare sevdali qka asht jeta ndaq me pa mos te mashtron ky fukara o mos te mashtron ky fukara

Qka fsheh zemra tregon syri dot me ket aj me i miri mir me thoshte lokja shkret mos u ngu fati vjen vet oh mos u ngut fati vjen vet

Fukara qe besa vertet une jam por ni hall ne kok perzotin se kam a jo une kurr nuk mirrem ma me pun te kqija une flej rehat flej gjithmon te shpija

Qfar punoj kuj si tregoj me thon bos nga do qe shkoj me thon bos e zotni flej n' hotel e s'shkoj ne shpi flej n' hotel e s'shkoj ne shpi

Me fjal une smashtrohem dot zemra zgjedh per jet e mot qka fsheh zemra tregon syri dot me ket aj me i miri oh dot me ket aj me i miri

Ani mori vash sjam une lajkatar jam djali i ndershem edhe djal bujar a kto fjal qe ti them jo nuk jan mahi mendja po me thot me te qu ne shpi

Une kam vasha qdo an nje si ti po me mungon po pranove te jesh me mu shoqet krejt kan met lakmu shoqet krejt kan met lakmu

Kam ra ne hall e nuk di cilin te zgjedh nga kta te dy mes dy zjarresh tash kam ra te marr zingij a fukara a te marr zingijn a fukara

Si zingjin si fukara ni far jet secili ka sa me pak ne jet qe kemi me ta pasur shpirtnisht jemi

Ne te tre te lumurt jemi dashuri veq kangen kemi ne te tre te lumtur jemi dashuri veq kangen kemi


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019