Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shaqir Cervadiku & Mahmut Ferati - Skam Lan Vend Pa Te Permend Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

se kam dit sa te du
jo,jo sa te du
kur ke shku e kam kuptu
po,po e kam kuptu
krejt dynjan e kam pyt
po,po e kam pyt
o nuk kam lan vend pa tlyp
jo,jo vend pa tlyp

refreni:
o skam lan vend o pa tpermend
o kurr ske dal prej zemres tem
edhe njiher ti fol me mu
se mo kurr skam met idhnu
o skam lan vend o pa tpermend
o kurr ske dal prej zemres tem
o vec pac zemer pak per mu
mos um le kshtu me jetu...

edhe 1 herë..


Ky tekst u dërgua nga Betana

Shaqir Cervadiku & Mahmut Ferati - Skam Lan Vend Pa Te Permend
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Skam Lan Vend Pa Te Permend".
3. Video është e këngës "Skam Lan Vend Pa Te Permend", por nuk këndohet nga Shaqir Cervadiku & Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:


Komente 0