Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shaqir Cërvadiku - Qou Rexho Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  43

Hoo... Hoo...
Qohu more Rexho, dil te lama.
Darsëm t'madhe po t'bon nana.
Qohu Rexho, qohu djalo.
Qohu Sokoli o i nanës o..
Sot ma i mirë po m'dukesh oo...
Çou Rexho, çou djalo.
Çou Sokoli o i nanës o..
Sot ma i mirë po m'dukesh oo

Hoo... Hoo...
Po vijnë krushqitë rrethitë t'malitë,
Rexha i nanes n'grashtë të kalitë.
Qohu Rexhë o, qohu djalo.
Qohu ma i miri o i nanës o..
Se s'ka nana tjetër oo...
Qohu Rexhë o, qohu djalo.
Qohu ma i miri o i nanës o..
Se s'ka nana tjetër oo...

Hoo... Hoo...
Oh more allshë, ty tu këputë jela.
Qysh ma myte Rexhen shkelma?
Qohu Rexho, qohu djalo.
Qohu sokoli o i nanës o..
Se ma mshele deren oo...
Qohu Rexho, qohu djalo.
Qohu sokoli o i nanës o..
Se ma mshele deren oo...

Hoo... Hoo...
Qohu more Rexho, dilë te votra,
se po t'kjajnë të zezat motra.
Qohu Rexho, qohu djalo.
Qohu ma i miri o i nanes o..
Se s'ka nana tjetër oo...
Qohu Rexho, qohu djalo.
Qohu ma i miri o i nanes o..
Se s'ka nana tjetër oo...

Hoo... Hoo...
O more krushqë, ju hani e pini.
Nesër Rexhenë n’dhe t'ma shtini.
Qohu Rexho, qohu djalo.
Qohu sokoli i nanes o..
Sotë ma dogje zemrën oo...
Qohu Rexho, qohu djalo.
Qohu sokoli i nanes o..
Sotë ma dogje zemrën oo...


Ky tekst u dërgua nga Omer   Jana04

Shaqir Cërvadiku - Qou Rexho
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qou Rexho".
3. Video është e këngës "Qou Rexho", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:


Komente 0