Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shaqir Cërvadiku - Jalla Mor Bylbylo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nuk kemi video për këtë këngë.

Jalla mor bylbylo
Qe po knon n'Kosov x2

Jalla m'ka marr malli o
Veç me ty me fol x2

Ref...
Per vetlla t'syzezes s'te perpjekne
Ai m'dogje mori

Jalla mor bylbylo
Qe po knon mbi kry x2

Jalla m'ka marr malli o
Veç per arshiki x2

Ref...
Per vetlla t'syzezes s'te perpjekne
Ai m'dogje mori

Jalla mor bylbylo
Qe po knon mbi deg x2

Jalla m'ka marr malli o
Veç me ty me nejt x2

Ref...
Per vetlla t'syzezes s'te perpjekne
Ai m'dogje mori


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Publikimi: 01/12/2003Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:


Komente mbi këtë këngëShaqir Cërvadiku - Jalla Mor Bylbylo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jalla Mor Bylbylo".
3. Video është e këngës "Jalla Mor Bylbylo", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.