Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shaqir Cërvadiku, Elona Leka, Sala Bekteshi & Mahmut Ferati - Potpuri 1 (Gezuar 2016)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri 1 (Gezuar 2016)".
3. Video është e këngës "Potpuri 1 (Gezuar 2016)", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku, Elona Leka, Sala Bekteshi & Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku, Elona Leka, Sala Bekteshi & Mahmut Ferati - Potpuri 1 (Gezuar 2016)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

08/12/2015

2015-12-08T00:57:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri 1 (Gezuar 2016)" kënduar nga Shaqir Cërvadiku, Elona Leka, Sala Bekteshi & Mahmut Ferati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shaqir Cërvadiku, Elona Leka, Sala Bekteshi & Mahmut Ferati i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë