Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sharku Mc

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Vendlindja:
 • Diber 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Sharku Mc është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Menaxhon nje biznes te vogel eshte i apasionuar pas muzikes hip hop rap. Aktualisht jeton ne Tirane dhe ka emigruar 2 vjet ne Greqi. Në Maj 2014, Sharku Mc merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Black & White", në bashkëpunim me Little 06. Në Dhjetor 2014, Sharku Mc merr pjesë në Shkodra Fest 1 me këngën "S'ka Kthim Pas", në bashkëpunim me Meni....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ruge

Nori a.k.a 623

JMC

Geri (M)

Eazy-80

Lugatti

Mody

Dashi

Terror A.K.A Shkupi

Big L

Tags: Sharku Mc


Komente mbi këtë artist