Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sharr Braina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
BIOGRAFIA: Sharr Braina është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Eshtë lindur e rritur në Gjermani, ndonëse origjina e tij nga të dy prindërit është nga Kosova. Muzika për të është një pasion që nga fëmijëria. Sharr në moshën 14-vjeçare ka konkurruar në “DsDs Kids” në Gjermani ku edhe është pranuar, por për shkak se ishte 1 muaj më i madh se mosha që pranohej në konkurrim është përjashtuar. Sharr Braina vjen me një paraqitje mjaft me stil, duke iu përshtatur tendencave më të fundit. Për vetëm pak kohë, ai ka s...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Gussi

Stenaldo Mëhilli

Shpresim Ahmeti

Genti Sheholli

NORD (Rinor Durmishaj)

Deklan

Alban Ramosaj

Klinti Çollaku

Dylan

Devcha


Tags: Sharr Braina

Sharr Braina në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet