Shefik Arifi Poezi
Shefik Arifi

Tema: Poezi Dashurie


Zemrat

E dashur, ne jemi dy ishuj
Që lagemi nga deti
Dhe zemrat janë varka
Që venë e vijnë te njeri-tjetri.

- Poezi nga Shefik Arifi


- U dërgua nga Shefik -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0