A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shefqet Rogova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.2 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Shefqet Rogova është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 7 Shtator 2016, Shefqet Rogova publikon videoklipin "Zgjidhje". Muzika e këngës u punua nga vetë Shefqet Rogova, teksti u shkrua nga vetë Shefqet Rogova, ndërsa për orkestrimin u kujdes Shefqet Rogova. Më datë 4 Nëntor 2016, Shefqet Rogova publikon videoklipin "Përgjithmon". Më datë 5 Maj 2017, Shefqet Rogova publikon videoklipin "E Kalume", në bashkëpunim me Rexh Cenaj. Më datë 11 Qershor 2018, Shefqet Rogova publikon videoklipi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Skender Buzoli

Emi Loca

Altin Tirona

Sulltan Hajolli

Aldi Loci

Mursel Murseli

Lulzim Morina

Soni Beratit

Keli Shikut

Edison Fazlija


Tags: Shefqet Rogova, Shefqet Rugova

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018