Më mbaj mend (për 1 muaj)


S'po Ia Lë "Mangu” Zyshes, Po E Dridhë Bashkë Me Të


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  2
[11-02-2016]
Këngëtarja nga Shqipëria Sheila Haxhiraj ka publikuar në rrjetin e saj social në Instagram sot një video ku shihet duke kërcyer bashk me zyshen e saj të kërcimit.

Sheila preferon shumë kërcimin ndaj dhe e ka praktikuar mjaft shumë paraqitjen me performancë në klipet e saj.

"Zyshja më e mirë prej krejtve" - ka shkruar Sheila në mbishkrimin e videos pasi sipas saj zyshë Almenda është më e mira për këngëtaren shqiptare.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet