Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zhvishet Edhe Sheila!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[21-09-2014]
Këngëtarja Sheila Haxhiraj ka postuar disa foto në rrjetet sociale teksa shihet mjaft e zhveshur dhe provokative.E kishim parë më parë të lyer me Bodypainting në videoklipin e saj "Baby Lover", por jo kaq ekstravagante sa shihet në foto.Zhveshja e këngëtarëve nëpërmjet fotove është kthyer në një trend tek këngëtaret tona!
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet