Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sheila Haxhiraj Uron Për Festat E Fundvitit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
[29-12-2014]
Këngëtarja Sheila Haxhiraj e cila në tregun muzikor doli nga talent shoë X-Factor , është bërë shumë e dashur dhe e pëlqyer nga publiku.

Ajo ka vendosur që përmes disa fotove të postuara në rrjetet sociale t’ju urojë të gjithëve festat e fundvitit.

Ajo së fundmi kishte realziuar këngën “Mëngjesi im” në bashkëpunim me Etnon, këngë kjo e cila është pëlqyer mjaftë shumë nga publiku.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet